LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A është në një lidhje me Adrolën?/Capital T i jep fund dyshimeve

21 Shtator 2021, 08:11, Lifestyle CNA
A është në një lidhje me Adrolën?/Capital T i jep fund

Capital T, reperi me origjinë nga kosova është një prej artistëve më të preferuar dhe të komentuar të momentit.

Së fundmi Capital T ka qënë i ftuar në emisionin ?Robi plaket kur don vet?, ku ka folur pak edhe në lidhje me jetën e tij private dhe planet që ka për martesë.

Në lidhje më këtë ai ka pranuar se momentalisht është beqar.

?Thjesht nuk i ka ardhur koha, ajo është me ndjenjë nuk është se e ke të përcaktuar, jeta është shumë e ngarkuar nuk e ke kohën që ti dedikohesh dikujt ashtu si duhet. Besoj zoti e ka shkruar një fat për mua edhe kurdo që vjen mirësevjen?, është shprehur reperi.

Kujtojmë se së fundmi Capital u pëfol për një romancë të mundshme me modelen shqiptare Adrola Dushi, për shkak se kjo e fundit mori pjesë në videoklipin e tij, si edhe janë parë shpesh herë bashkë në destinacione të njëjta. Gjithsesi dyshja gjithmon i ka mohuar këto lajme dhe me deklaratën e fundit Capital T, konfirmoi se është beqar dhe në pritje të vajzës të duhur.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

 

Lajmet e fundit nga