LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je e gjitha e bërë”/ Edi i Përputhen nuk përmbahet ndaj Adës: Për mua nuk je femër

20 Shtator 2021, 17:42, Lifestyle CNA
“Je e gjitha e bërë”/ Edi i Përputhen nuk

Ada dhe Eduardi janë dy prej konkurrentëve të Përputhen, të cilët tërhoqën të gjithë vëmendjen e ndjekësve me afrimitetin që treguan në takimin e tyre të parë.

Pas takimit, raporti mes tyre duket se është krisur pasi kanë treguar se i kanë bërë bllok njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Në emisionin e sotëm, Edi gjatë takimit të tij me Alvisën, ka folur për Adën duke thënë se është shumë njeri i shtirur dhe mbi të gjitha nuk është natyrale.

?Nuk më pëlqejnë femrat jo natyrale. Prandaj ia kam bërë bllok.

Kur e bllokoj një njeri e largoj prej meje. Nuk i shoh njerëzit ?fake? nga brenda dhe jashtë. Je me buzët e bëra e gjitha e bërë.  Kjo për mua nuk është femër por burrë?, ka thënë Edi i Përputhen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga