LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ofendime prej rrugaçi”/ Arjan Konomi revoltohet me konkurrentin: Kërko falje

20 Shtator 2021, 16:50, Lifestyle CNA
“Ofendime prej rrugaçi”/ Arjan Konomi revoltohet me

Opinionisti Arjan Konomi ka reaguar pas debatit mes Argjendit dhe Julit, pasi ky e fundit e ka ofenduar.

Konomi ka kritikuar Julin për fjalorin e përdoruar dhe ka paralajmëruar të gjithë konkurrentët se përtej emisionit, japin një mesazh për të gjithë ata që e ndjekin.

Ai këshillon Julin të kërkojë falje në publik për ofendimet prej rrugaçi. ?Mbylle gojën! Kërko falje!Ofendime të tilla, rrugaçi nuk dua të dëgjoj më këtu?. Shprehet Arjani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga