LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Modelja amerikane nuk i le vend imagjinatës/ “Çmend” fansat me fotot e saj “të nxehta”

21 Shtator 2021, 09:34, Lifestyle CNA
FOTOT-Modelja amerikane nuk i le vend imagjinatës/

Ana Cheri është një modele amerikane, aktore, sportiste, trajnere personale e Fitnesit, sipërmarrëse, YouTuber dhe një yll Instagram-i.

Me një popullaritet të jashtëzakonshëm modelja ja ka dalë të shndërrojë  famën e saj në një biznes të vërtetë i cili i siguron asaj përfitime marramendëse

Ajo njihet gjithashtu edhe për fotot e saj në rrjetet sociale ku tregon format bombastike.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga