LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Nuk heq vetullat dhe mustaqet/ 31 vjeçarja: Ndihem komode

21 Shtator 2021, 15:42, Lifestyle CNA
FOTOT-Nuk heq vetullat dhe mustaqet/ 31 vjeçarja: Ndihem komode

Eldina Jaganjac është një vajzë 31 vjeçare që jeton në Danimarkë dhe që u bë e famshme dhe virale për shkak se ajo publikonte foto në rrjetet sociale ku tregon se nuk heq as vetullat dhe as qimet në pjesën e sipërme të buzës.

E ftuar në Ftesë në 5, Eldina shprehet se kjo gjë e ka bërë të ndihet komode dhe ka hequr nga vetja lodhjen dhe bezdisjen që do procesi i depilimit të qimeve në fytyrë.

Gjithashtu Eldina tregon se është lodhur nga fakti që për këtë arsye pamja e saj quhet “skandaloze” dhe se komentet më negative i merr nga meshkujt.

Komentet negative i marr kryesisht nga burra, të cilët më shkruajnë se do të preferonin që të të hiqja vetullat dhe mustaqet.

Për mua nuk është ndonjë ndryshim radikal. Mendoj se nëse burrat nuk duhet të depilohen pse duhet ta bëj unë”, shprehet Eldina./ CNA.al

Lajmet e fundit nga