LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Po mendoni të bëni festë beqarie?/ Historia e kësaj 25 vjeçareje do ju bëjë ta mendoni dy herë

22 Shtator 2021, 09:09, Lifestyle CNA
Po mendoni të bëni festë beqarie?/ Historia e kësaj 25

Punësimi i valltarëve ose vizita në klube striptizmi janë ndër aktivitetet më të njohura që shihen si festa para martese. nese për disa festa të tilla janë mëse normale shumë të tjerë nuk i pranojnë.

Ky është edhe rasti i një 25 vjecare nga Colorado SHBA, historia e së cilës bëri bujë të madhe në Twiter.

Rrëfimi i saj u publikua nga ?Mirror?.

Ajo shkroi se nuk do ta lejojë burrin e saj të ardhshëm të kalojë kohë ose të kryejë mardhënie seksuale me një tjetër pak para dasmës së tyre ,madje ajo tha se do të largohej nga marrëdhënia dhe do anullonte dasmën nëse ai bënte të kundërtën.

24 vjecarja shkroi: “Nëse i fejuari im shkon në klubin e striptizmit për të shijuar” natën e tij të fundit të lirisë “, unë thjesht do ta mbështes duke i dhënë atij të gjitha netët e lirisë sepse do ta anuloj dasmën.

Ajo vazhdoi të këmbëngulë se nuk ka një “pikëpamje negative” për njerëzit që e bëjnë këtë, por sërisht nuk e kupton pse dikush do të shkonte në një klub striptizmi para se të martohej.

Ajo shtoi: “Dhe për të qenë shumë e qartë, nuk kam një pikëpamje negative për valltarët, striptistët ose punonjësit e seksit. Ata po bëjnë punën e tyre dhe unë nuk kam asgjë tjetër përveçse respekt për ta, thjesht nuk e kuptoj pse dikujt me të cilin jam angazhuar duhet festojë natën e tij para martesës në një klub striptizmi. Unë nuk do e lejoj ketë gjë.

Kështu pra nëse po mendoni të bëni një festë të tillë, ne ju këshillojmë ta rimendoni./CNA.al

Lajmet e fundit nga