LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Njerëzit testojnë çdo limit”/ Ish konkurrentja e “Përputhen" flet hapur për problemet me depresionin

23 Shtator 2021, 12:57, Lifestyle CNA
“Njerëzit testojnë çdo limit”/ Ish konkurrentja e

Jasmin Kadriu, ish konkurrentja e ?Përputhen? ishte një prej vajzave më të preferuara të edicionit të dytë. Menjëherë ra në sy për tipin e saj të çilter dhe komunikimin e drejtpërdrejtë.

Me von zbuluam edhe një aspekt tjeter të saj. Faktin që ishte disi e ndjeshme.

Së fundmi Jasmine ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram ku ka zbuluar dicka më shumë nga vetja.

Fansi e pyet nëse ndonjëherë Jasmin është preku nga depresioni. Jasmina ka pohuar që po dhe mbi të gjitha në një moshë të vogel.

?Ke kaluar depresion ndonjëherë?, e pyet ndjeksësi.

?E kam vuajtur shumë shpesh edhe në një moshë që është turp ta kalosh sepse jeta të perball gjithmon me njerëz që testojnë çdo limit?, është shprehur Jasmina.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

Lajmet e fundit nga