LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë”/ Ada tërbon Edin me dhuratën që i sjell në studio

22 Shtator 2021, 18:35, Lifestyle CNA
“Kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë”/ Ada

Ditët e fundit, Ada dhe Edi kanë pasur debate të shumta me njëri-tjetrin, edhe pse takimi i tyre i parë shkoi më mirë.

Gjatë puntatës së sotme të ?Përputhen?, Ada zgjodhi që t?i sillte një dhuratë ironizuese Edit, për komentet që i ka dhënë në puntatat e kaluara.

?Pas të gjithë debateve të këtyre ditëve, doja t?i jepja një dhuratë Princit, një biberon që kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë. Ta kam kombinuar dhe ngjyrën?, i ka thënë ajo Edit.

Ndërkohë Edi ia ka kthyer menjëherë duke i thënë që duhet ta vendosë dhuratën që i solli në një vend  tjetër.

?Këtë ta vendosë diku tjetër më mirë?, i ka thënë ai.

Ada i është kthyer duke i thnënë se ka dëgjuar shumë gjëra nga ai për të cilat duhet t?i vijë turp nga vetja,

?Ti vije ku të duash. Kam dëgjuar shumë gjëra dhe duhet të të vijë turp nga vetja?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga