LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

22 Shtator 2021, 12:36, Lifestyle CNA
“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë

Sindi Loci, ish konkurrentja e ?Përputhen?, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të ?Përputhen?.

?Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda ?Përputhen? që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën?, i shkruan ndjekësi.

Nderkohë që Sindi ja kthen, ?Unë nuk ?plas bomba? pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time?.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje ?luftë e heshtur? midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here ?thumbojnë? publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

Lajmet e fundit nga