LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je e frikësuar se të marr Albin”/ Tole debat me Mikelën, ja çfarë bën me djemtë në prapaskenë

22 Shtator 2021, 18:56, Lifestyle CNA
“Je e frikësuar se të marr Albin”/ Tole debat me

Tole dhe Mikela janë përfshirë në një debat gjatë puntatës së sotme të Përputhen.

Tole tha se Mikela e ka problemin me vajzat dhe zbuloi se në prapaskenë rri shumë pranë djemve duke shkëmbyer përqafime e puthje.

Mikela i tha se nuk është 15 vjeçe që Tole t?i tregojë çfarë veprimesh kryen dhe se ajo ka frikë se mos po i merr Albin.

Tole: Mikela ka një gjë, e respektoj, është vajzë e mirë por më duket sikur problemin e ka me vajzat, jo me djemtë.  Nga Bruno tek Argjendi, tani tek Albi.

Mikela: Unë me Albin kemi pasur vetëm një komunikim këtu dhe shikime.

Tole: Po jashtë? Foto, puthje, përqafime kur pijmë cigare.

Mikela: Kur më përqafon, do ja kthej. Nëse je e frikësuar?

Tole: Nuk jam e frikësuar fare thjesht po të vë në dukje se çfarë bën ti.

Mikela: Unë s?jam 15 vjeç. Nuk po të kuptoj ku do të dalësh? Po të marr Albin?

Tole: Jo moj vajzë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga