LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

23 Shtator 2021, 08:11, Lifestyle CNA
FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

?Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim?, shkruan Fifi në krah të fotove.

Fotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

Lajmet e fundit nga