LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Me muskuj dhe e bukur/ Kjo është ushtarakja më seksi që keni parë

23 Shtator 2021, 10:43, Lifestyle CNA
FOTOT-Me muskuj dhe e bukur/ Kjo është ushtarakja më seksi

Claudinha Gadelha është një kampione e arteve arciale, dhe jo vetëm kaq!!! Ajo është gjithashtu pjesë e divizionit të Grave të Kufirit të Kampionatit ?Ultimate Fighting?. Që nga 12 Prilli 2021, ajo është numri 8 në renditjen e grave më të forta në kategorinë ?UFC?.

Ajo është e famshme edhe në rrjetet sociale. Në faqen zyrtare të Instagramit ku ajo numeron plot 980 mijë ndjekës, poston shpesh herë fragmente nga përditshmëria e saj, regjimin që mban, moimente nga palestra dhe aktivitete të ndryshme.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga