LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video që u bë virale në rrjetet sociale/ Bora Zemani sqaron një herë e mirë të vërtetën e marrëdhënies së saj me Atdheun

23 Shtator 2021, 14:34, Lifestyle CNA

Moderatorja Bora Zeman është përfolur gjatë në media për jetën e saj private.

Vetëm pak kohë pas ndarjes nga aktori i humorit Donald Veshaj, Bora u përfol për një lidhje dashurie me një nga ish konkurrentët e Përputhen, Atdhe Xharavina.

Në rrjet qarkulloi një video e dyshes dhe të gjithë nisën të aludonin se mes tyre kishte një lidhje.

Së fundi, Bora Zemani ka sqaruar njëherë të vërtetën e videos.

Përmes një statusi ajo tregon se videoja është bërë pak muaj më parë, në kohën e Përputhen tour, dhe kanë qenë të shoqëruar nga i gjithë stafi.

Ajo zbulon se nuk ka dashur të reagojë më parë rreth këtyre lajmeve por tashmë u ka dhënë fund pyetjeve dhe dyshimeve rreth marrëdhënies së saj me Atdheun./ CNA.al

Lajmet e fundit nga