LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kohë të vështira”/Alketa Vejsiu tregon arsyen pse nuk publikon foto të fëmijëve

23 Shtator 2021, 14:16, Lifestyle CNA
“Kohë të vështira”/Alketa Vejsiu tregon arsyen pse

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret dhe personazhet më të njohura të ekranit dhe rrjeteve sociale.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, Lionel dhe Nicole. Alketa është shumë aktive në rrjetet sociale ku tregon shpesh përditshëmrinë e saj dhe projektet e reja, por dy fëmijët i ka mbajtur gjithnjë larg vëmendjes mediatike.

Për këtë, moderatorja e ka një arsye. E pyetur nga ndjekësit përse nuk publikon foto të tyre, moderatorja është shprehur se në këtë mënyrë i mbron, pasi po jetojmë në kohë të vështira.

Kujtojmë se shumë shpjet Alketa do të kthehet sërish në ekran me programin “Love Story”. Këtë vit do të ketë një ?princ? dhe një ?princeshë? të cilat do të gjejnë dashurinë e tyre në ekran./ CNA.al

Lajmet e fundit nga