LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Kam bashkëjetuar me familjen e të dashurit”/ Jasmin e Përputhen rrëfen eksperiencën stresuese: Humba 15 kilogramë

23 Shtator 2021, 15:00, Lifestyle CNA
“Kam bashkëjetuar me familjen e të dashurit”/ Jasmin e

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara të momentit.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen, ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku dhe ka rrëfyer më shumë detaje rreth jetës së saj.

Jasmin ka vendosur të ndajë me ta një nga eksperiencat e saj më të vështira.

Ajo zbulon se ka bashkëjetuar me familjen e ish të dashurit dhe ka qenë nj ëeksperiencë stresuese ku dhe nga kjo ka humbur 15 kilogramë.

?E kam provuar bashkëjetesën me familjen e të dashurit, ndoshta ka qenë e pafatë për mua! Por di të them që mësova se çfarë s?do t?i bëj kurrë nuses së djalit tim. Se këta njerëz harrojnë në fund të ditës që kanë vetë fëmijë dhe janë qënie njerëzore si të gjithë.

Ka qenë eksperienca më stresuese që kam pasur ndonjëherë saqë humba dhe 15 kile!

Krijo mundësi jeto vetëm me burrin se këshillë tjetër s?të jap dot?, shkuran Jasmina./ CNA.al

Lajmet e fundit nga