LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Si të duken vajzat e reja të Përputhen?”/ Ish konkurrentja zbulon dy të preferuarat

23 Shtator 2021, 15:52, Lifestyle CNA
“Si të duken vajzat e reja të Përputhen?”/ Ish

Përputhen është një nga programet më të ndjekura të momentit.

Ky sezon ka nisur vrullshëm me debate e zënka mes konkurrentëve. Megjithëse ka pak ditë që ka startuar, publiku ka tashmë të preferuarit e tij.

Ish konkurrentja, Aristela Leka në një bisedë virtuale me ndjekësitm ka treguar se të gjitha vajzat konkurrente i duken shumë të mira.

Po ashtu si të gjithë edhe Aristela ka zbuluar se kush janë dy të preferuarat e saj .

Ish konkurrentja ka treguar se Tola dhe Alvisa për momentin janë dy vajzat që ajo i preferon më shumë në Përputhen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga