LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Aktores së famshme i marrin zjarr flokët/ Reagimi i saj bëhet viral

24 Shtator 2021, 06:27, Lifestyle CNA
VIDEO-Aktores së famshme i marrin zjarr flokët/ Reagimi i saj

Aktorja e famshme Nicole Richie ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të.

Kjo ditëlindje do të ngelet gjatë në memorien e saj, kjo sepse në një moment asaj i ka ndodhur nje aksident.

Gjatë fryrjes së qirinjve asaj i kanë marrë flokët zjarr.

Në video duhet momenti ku aktorja është trembur shumë dhe ka bërtitur ashtu sic do bënte secili prej nesh nëse do të ishtë në të njëjtën situatë.

Video tashmë është bërë virale dhe reagimet e ndjekësve kanë qenë të shumta. Vet aktorja ka marrë më shumë se 20 mijë komente.

Njëra prej të cilave ishte nga kunati i saj Benjamin Madden, i cili bëri një shaka të vogël në lidhje me incidentin, ?Gëzuar ditëlindjen motër të dua dhe mirënjohëse për ty që qëndron gjithmonë e ndezur.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga