LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sharje dhe konflikte/ Mikela i kërkon falje Adës për ofendimet

23 Shtator 2021, 16:32, Lifestyle CNA

Prej ditësh konkurrentët e Përputhen kanë patur zënka dhe debate shumë të ashpra me njëri-tjetrin.

Në episodin e sotëm janë diskutuar të gjitha debatet e ndodhura gjatë javës mes tyre ku u evidentua konflikti mes Mikelës dhe Adës, ku vajzat për pak nuk kaluan në përplasje fizike.

Ndër të tjera, Mikela i ka kërkuar falje Adës për ofendimet por ka shtuar se është ndjerë e provokuar.

?Unë kam dalë nga vetja, por për fjalët që kam thënë të kërkoj falje. Por u ndejva e provokuar?, është shprehur Mikela.

Më pas Alvisa ka ndërhyrë duke u shprehur se ndihet shumë e prekur nga ofendimet që Ada i ka bërë në emision, duke treguar se shpesh ndaj saj ka përdorur fjalën nuk shikon mirë nga sytë.

Alvisa ka thënë se ka probleme me sjhikimin dhe nëse Ada vazhdon me të njëjtën sjellje nuk do të komentojë dhe nuk do të flasë më rreth saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga