LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

23 Shtator 2021, 17:22, Lifestyle CNA
Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët

Në puntatën e sotme të Përputhen është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Argjendit.

Por para se të shfaqej takimi, Mikela ka treguar se është prekur nga ajo që ka ndodhur më para mes tij edhe Ritvanës, të cilës i ka kërkuar një takim në dy të natës.

Mikela i është drejtuar Argjendit duke i thënë se ka bërë një gjest mjaft të ulët dhe sipas saj mendon se Argjendi në takim ka aktruar.

?Është një nënvlerësim për mua. Është gjesti më i ulët që mund t?i bësh një femre. Pak orë para takimit me mua, kërkon takim me një tjetër në dy të natës?, ka thënë Mikela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga