LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një prej modeleve më seksi shqiptare/ Tika Camaj poston foton “përvëluese”

24 Shtator 2021, 06:50, Lifestyle CNA
Një prej modeleve më seksi shqiptare/ Tika Camaj poston foton

Tika Camaj është një modele shqiptare e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku edhe ka krijuar një karrierrë shumë të suksesshme.

Modelja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku poston shpesh herë foto provokuese.

Së fundmi ajo na ka treguar se ndodhet me pushime në Ibiza, Spanjë së bashku me partnerin e saj.

Ajo ka postuar një foto me bikini shumë minimaliste, në një jaht luksoz. Foto e saj ?bëri namin? në rrjet dhe ka marrë shumë komente.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga