LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ndalet Melisa Lleshi/ Tregon suksesin e radhës

24 Shtator 2021, 13:09, Lifestyle CNA
Nuk ndalet Melisa Lleshi/ Tregon suksesin e radhës

Menjëherë pas daljes nga ?Përputhen?, Melisa Lleshi i është dedikuar karrierës së saj muzikore. Deri tani ajo ka publikuar disa projekte muzikore dhe te gjitha kanë rezultuar shumë të suksesshme. Pavarësisht komenteve, një pjesë shumë negative, këngët e saj numërojnë miliona klikime në YouTube.

I njëjtë është edhe rasti i këngës së saj më të fundit të titulluar ?Atij?.

Me anën e një postimi në Instastory Melisa ka treguar se kenga ka rritur plot 1 milion klikime në YouTube.

Kujtojmë se para publikimit të këngës u përfol se Melisa dhe Andi ishin ndarë por ishte pikërisht kënga ajo që konfirmoi të kundërtën. Në fakt kënga ishte një dedikim për Andin. Dyshja janë bashkë dhe më të dashuruar se kurrë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga