LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sa ka paguar mami për kirurgun”/Vajza e ish deputetes i kthen ndjekësit përgjigjen epike

24 Shtator 2021, 10:25, Lifestyle CNA
“Sa ka paguar mami për kirurgun”/Vajza e ish deputetes i kthen

Ada Deda, vajza e ish-deputetes së PD, Albina Deda, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto nga jeta e saj private.

Duhet pranuar se ajo është mjaft simatike dhe shpesh herë akuzohet se ka kryer ndërhyrje kirurgjikale.

Së fundmi ajo ka bërë një postim në Inststory ku tregon një mesazh nga një ndjekës i cili gjithashtu e akuzon se ka bërë shumë ndërhyrje dhe se për këtë gjë e financon mami.

Por Ada nuk e ka lënë me kaq dhe i ka kthyer një përgjigje epike.

?Sa ka paguar mami për kirurgun moj gocë se nuk paske lënë gjë pa fryrë?, i shkruan ndjekësi.

Ndërkohë që Ada ja kthen: ?Falë Zotit kemi gene të bukura, të rregullta dhe nuk kemi shpenzime të tilla. Njeriu ndryshoin nga rritja e moshës, dhe është mëse normale që tiparët marrin hije tjeter. Nuk mund të jem njësoj si 17 vjeç e deri më sot që jam 22 vjece. E vlerësoj shumë bukurinë natyrale tek çdo njeri dhe tek çdo femer dhe do më pëlqente shumë të shihja në tv dhe rrjetet sociale sa më shumë të tilla. Gabim që mendoni për cdo gocë se ka nderhyrje të tilla. Shumë gabim?, e mbyll Ada mesazhin./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga