LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ledri, Lumi B dhe Gjiko në një bashkëpunim/ Detaji që i nxori “zbuluar”

24 Shtator 2021, 09:37, Lifestyle CNA
Ledri, Lumi B dhe Gjiko në një bashkëpunim/ Detaji që i

Me shumë mundësi Ledri, Lumi B dhe gjiko do të vijnë me një bashkëpunim të ri.

Kjo u kuptua nga postimet e bëra së fundmi në faqet e tyre të Instagramit. Në story-n e postuar nga Gjiko duket treshja e cila ka nisur edhe xhirimet.

Ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar nga asnjëri por mjafton të shohim videot që djemtë kanë postuar në rrjetet sociale për ta kuptuar.

Të tre janë ndër këngetarët më të pëlqyer nga publiku dhe nëse po bashkëpunojnë për një këngë atëherë e sigurt që na pret një hit i vërtetë!/CNA.al

Lajmet e fundit nga