LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“A mund të funksionojë?”/ 24 vjeçari rrëfen historinë e dashurisë me 45 vjeçaren

24 Shtator 2021, 11:52, Lifestyle CNA
“A mund të funksionojë?”/ 24 vjeçari rrëfen

Shpesh herë njihemi me histori ku diferenca e moshës është goxha e madhe. Dhe po këto histori na bëjnë të kuptojmë se shifrat në dashuri janë thjesht numra.

Një histori e publikuar së fundmi në revistën ?The-Sun?, na tregon po të njëjtën gjë. Një djalosh 24 vjaçar pranon se ka rënë kokë e këmbë në dashuri më një zonjë 45 vjeçare.

?Unë jam 24 vjeç dhe i dashuruar me një 45-vjeçare që drejton kafenenë lokale. Gruaja me të cilën unë jam i dashuruar ka një buzëqeshje të bukur dhe disa javë më parë, ajo shtyu një kek të vogël përtej banakut drejt meje. Nuk e di pse e bëri. Unë u skuqa pasi ndjeva se mes meje dhe saj kishte vërtët dicka të veçantë- por nga ana tjetër mendoj se ajo e bën atë për të gjithë klientët e saj të rregullt.Unë dua t’i them asaj se si ndihem, por nuk jam i sigurt se si do të reagonte.E di që ajo është divorcuar. Ne biseduam një ditë kur hyra për drekë.A mund të funksionojnë marrëdhëniet me një diferencë kaq të madhe moshe?

Këtë akoma se di, ama jam i bindur se une do e provoj shansin tim?, ka përfunduar rrefimin 24 vjeçari./CAN.al

Lajmet e fundit nga