LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Ke shkelur njerëz me këmbë”/Alketa Vejsiu nuk ja përton ndjekësit

24 Shtator 2021, 10:45, Lifestyle CNA
“Ke shkelur njerëz me këmbë”/Alketa Vejsiu nuk ja

Në bisedën online të zhvilluar nga Alketa Vejsiu së fundmi, një mori pyetjesh kanë vërshuar drejt saj.

Por ka qënë një pyetje specifike që Alketa duket se është bezdisur shumë.

Njëri prej ndjekësve e pyet se sa njerëz ka shkelur për të arritur atje ku është sot. Nga ana tjetër Alketa ja kthen se nuk i është dashur të bëjë asgjë nga keto sepse i ka mjaftuar talenti që ka.

?Sa njerëz ke shkelur me këmbë për të arritur atje ku je?, i shkruan ndjekësi.

“Ua çfarë pyetje e tmerrshme. As kam shkelur dhe as kam bërë ndonjëherë kompromise. Jam mbështetur tek talenti, përsosja e aftësive tek pasurimi i dijeve, konkurrenca dhe puna”, ja kthen përgjigjen Alketa.

Kujtojmë se së fundi Alketa është zhvendosur në Londër dhe duket se atje ka plane afatgjata.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga