LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tensionohet situata në “Përputhen”/ Edi dhe Bashkimi përplasen me njëri-tjetrin

24 Shtator 2021, 17:18, Lifestyle CNA
Tensionohet situata në “Përputhen”/ Edi dhe Bashkimi

Situata mes dy djemve të Pëpruthen, Eduard Kuçit dhe Bashkim Saitit është tensionuar. Dy djemtë për pak sa nuk janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin.

E gjitha kjo ka nisur nga komenti i Bashkimit për takimin mes Argjendit dhe Mikelës.

Bashkimi u shpreh se nuk e besonte aspak takimin mes tyre dhe kjo ka shtyrë Edin të reagojë duke përdorur fjalët ?minok?.

Fjalët dhe provokimet kanë vijuar mes tyre dhe Edi është ngritur duke u afruar shumë pranë Bashkimit, por në atë moment kanë ndërhyrë konkurrentët e tjerë duke shmangur përplasjen fizike mes tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga