LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Argjendi preket në takimin me Mikelën/ Flet për mungesën e babait të tij

24 Shtator 2021, 16:38, Lifestyle CNA
Argjendi preket në takimin me Mikelën/ Flet për mungesën e

Sot në emisionin ?Përputhen? është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Argjendit. Në takimin e tyre romantik  Argjendi ka treguar dhe një pesë të jetës së tij, ku për shkak të emigrimit të babait të tij, i është dashur të bëjë roline kryefamiljarit.

Ai është prekur shumë teksa kujton mungesën e të atit në shtëpi dhe ka përcjellë shumë emocione edhe tek konkurrentët e tjerë.

?Kur rritesh pa praninë e prindit dhe figurën mashkullore në shtëpi, nuk është e lehtë. Kur e kujtoj fëmijërinë time, e vetmja gjë që më vjen ndërmend është mungesa e babait në shtëpi.

Kemi patur shumë probleme, operacione, vështirësi, është vënë re më shumë mungesa e tij. Më është dashur shumë herë të bëjë rolin e babait në familje?, shprehet Argjendi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga