LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk dua që njerëzit të mendojnë se jam gei”/ 33 vjeçari përballet me konkurrentët e Përputhen

1 Korrik 2021, 16:37, Lifestyle CNA
“Nuk dua që njerëzit të mendojnë se jam gei”/ 33

33 vjeçari Dashi Sela është shprehur se është ndjerë shumë keq pasi ka dëgjuar konkurrentë të Përputhen 40+ të thonë se ai është gei.

Pas kësaj ai ka kërkuar të përballet me ta në studio dhe ka kërkuar që t?i kërkojnë të falur.

Dashi shprehet se nuk do që njerëzit të kenë mendimin se ai është gei.

?Unë nuk mund të them ty gei. Ju e keni tepruar. Jam ndjerë keq për emërtimet tuaja. Nuk më pëlqen, jeta vazhdon, nuk dua që njerëzit kur të vijnë tek puna ime të më shikojnë me atë sy?, shprehet Dashi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga