LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Fushë-Krujës në Lezhë/ Policia zbulon katër mijë bimë narkotike

1 Qershor 2021, 16:51, Aktualitet CNA
Pas Fushë-Krujës në Lezhë/ Policia zbulon katër

Pas operacionit të antidrogës në Fushë Krujë , Policia ka ndërmarrë një tjetër aksion në zonën e Lezhës.

Strukturat e FNSH-së dhe RENEA-s për këtë operacion po bashkëpunojnë me Guardia di Financa.

Mësohet se si rezultat i aksionit janë asgjësuar në total 4 mijë bimë narkotike.

Bimët narkotike ishin të mbjella në tokë shtet, pa pronarë privat dhe për pasojë nuk ka asnjë person të arrestuar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga