LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagosi me thikë 25 vjeçarin/ Policia arreston autorin

1 Qershor 2021, 14:14, Aktualitet CNA
Plagosi me thikë 25 vjeçarin/ Policia arreston autorin

Një 25 vjeçar është plgosur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se shtetasi me iniciale J.V është goditur disa herë me thikë nga një 24 vjeçar me iniciale M.J në lagjen ?Kongresi i Elbasanit?.

Sipas informacioneve mësohet se i riu ka marrë plagë në pjesë të ndryshme të trupit, dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Policia e Elbasanit ka vënë në pranga autorin.

Ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë detaj në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarje./ CNA.al

Lajmet e fundit nga