LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jam mafia”/ Videot në 'TikTok' të kryegjyqtares bën namin në rrjet, reagon Don Xhoni

1 Qershor 2021, 06:42, Aktualitet CNA

Skandali i videove në ‘TikTok’ të kryegjytares së Elbasanit, Enkeleda Kapedani është kthyer në kryefjalën e mediave.

Ajo shfaqet duke sfiluar në ambientet e gjykatës duke u përpjekur që të nxirrte në pah dhe jetën e saj luksoze me veshje të markave më të shtrenjta.

Në njërën prej videove, Enkeleda Kapedani, kërcen kërcen nën ritmet e këngës ?Maffia? të reperit të njohur Don Xhoni.

Pasi kjo video u bë virale, ka reaguar edhe ky i fundit, i cili ka shpërndarë video të gjyqtares, shoqëruar me një emoji që mendohet.

Më pas reperi ka publikuar një video të tij dhe përkrah saj ka shkruar:

?Gjej dikë më të fuqishëm se unë? po pres?.

Lajmet e fundit nga