LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto- E rrethuar nga përqafimet e fëmijëve/ Yuri Kim uron 1 Qershorin

1 Qershor 2021, 10:31, Aktualitet CNA

Sot është dita ndërkombëtare e fëmijëve. 1 qershori i dedikohet tërësisht buzëqeshjeve dhe lumturisë së vogëlushëve kudo në botë.

Në këtë ditë ka reaguar dhe ambasadorja amerikanë në vendin tonë, Yuri Kim e cila tesa uron festën ka shpërndarë dhe një foto në rrjetet sociale ku shihet e rrethuar nga vogëlushët.

?Gëzuar 1 Qershorin – Ditën e Fëmijëve!?, shkruan ajo në një postim në rrjetin e saj social Twitter./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga