LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Operacioni antidrogë në Krujë/ Gjykata jep masat për 13 të arrestuarit

1 Qershor 2021, 14:33, Aktualitet CNA
Operacioni antidrogë në Krujë/ Gjykata jep masat për 13

Gjykata e Krujës ka caktuar ditën e sotme masën e sigurisë për 13 personat të cilët u arrestuan disa ditë më parë në operacionin antidrogë në zonën e Niklës.

Mësohet se për 3 personat e tjerë masa do të jepet ditën e nesërme.

Për gjashtë prej tyre Gjykata caktoi masën e sigurisë ?arrest me burg? , ndërsa për 5 të tjerë ?arrest shtëpi? si dhe ?detyrim paraqitje? për 2.

MASAT E DHËNA NGA GJYKATA

Fetije Kullaj, arrest me burg

Erion Deliu, arrest me burg

Musait Vathi, arrest shtepie

Dashamire Deliu, arrest shtepie

Sokol Kullaj, arrest shtepie

Refik Deliu, arrest shtepie

Ferid Kullaj, arrest me burg

Dashamir Kullaj, arrest me burg

Erlind Almeta, arrest me burg

Xhavid Kullaj, arrest shtepie

Indrit Kullaj, arrest me burg

Ervin Perlica, detyrim paraqitje

Flamur Halili, detyrim paraqitje/ CNA.al

Lajmet e fundit nga