LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Pa ju jam asgjë”/ Ronela Hajati bëhet nostalgjike, kujton momentet emocionuese në skenë

12 Gusht 2020, 11:38, Lifestyle CNA
“Pa ju jam asgjë”/ Ronela Hajati bëhet nostalgjike, kujton

Këngëtarja Ronela Hajati është bërë nostalgjike dhe ka kujtuar momentet nga koncerti ?Colorday?. Ronela ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj momentet emocionuese që ka përjetuar në skenë.

Nëpërmjet një statusi në Instagram ajo falenderon të gjithë fansat e saj dhe madje zbulon ka menduar se nëse do të marrë gjithnjë këtë dashuri në koncerte do të shtyjë çdo projekt për më vonë, për të realizuar një tjetër koncert të tillë emocionues.

?Këto janë momentet për të cilat kam punuar gjithë jetën time! Kjo është ajo që dua më shumë! Kjo është arsyeja pse unë vazhdoj! Nëse situata vazhdon e tillë,unë çdo projekt e kam të shtyrë për më vonë,përveç ndonjë kënge momentale… Më mungon pafund kjo atmosferë,ky publik,më mungojnë netët pa gjumë nga udhëtimet,më mungon lodhja dhe kënaqësia që justifikon gjithçka! Dhe që e marr vetëm prej jush… Unë punoj,krijoj ,mundohem që në fund të ditës të marr duartrokitjet tuaja! Pa ju ,unë s?jam asgjë… Faleminderit që më keni mbështetur gjithmonë dhe uroj tua kem shpërblyer sadopak këto vite! ?? Ju dua! ??, shkruan Ronela ndër të tjera në statusin e saj./ CNA.al

 

 

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Lajmet e fundit nga