LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal zbulon vendin se ku po fshihet Defne

12 Gusht 2020, 07:49, Lifestyle CNA
Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal zbulon vendin se

Kemal dhe Mesude i shkojnë Ejlylit në jetimore. Përballja e Ejlylit me to nuk do të jetë aspak e mirë. Kader i kërkon Gynejit të ndihmojë Banun.

Xhemre i kërkon falje Ferides për shkak se nxori sekretin. Kemal i vihet pas Nazanit dhe zbulon vendndodhjen e Defnes. Defne mendon të dorëzohet por Nazan nuk e lejon.

Feride ka frikë se Toprak do ndahet nga ajo dhe e vë në provë. Gynej vendos të shesë sendet e tij për të ndihmuar Banun.

Songyl e ndihmon të shesë. Kemal i ofron Nazanit ta ndihmojë për të arratisur Defnen. Serkan mëson se Nazan po e gënjen në lidhje me Defnen. Ai vihet në ndjekje të së ëmës dhe zbulon të vërtetën.

Kemal mashtron Ejlylin duke i thënë se do i tregojë vendin ku ndodhet Defne. Serkan përballet me Defnen teksa ajo po arratiset./ CNA.al

Lajmet e fundit nga