LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me bjondinën që po çmend Instagramin

12 Gusht 2020, 07:15, Lifestyle CNA
Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me bjondinën

Belle Hassan është një nga modelet më seksi të Instagramit. Belle është bërë e njohur në reality shoën Love Islands dhe që në fillimet e saj ka marrë shumë famë për shkak të fizikut perfekt dhe fotove seksi.

Bukuroshja numëron 1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan dhe projektet e saj më të reja. Belle publikon shpesh foto ku shfaqet me veshje intime duke ngacmuar kështu ndjekësit e saj të shumtë të cilët nuk ndalen me komentet komplimentuese ndaj saj.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më fantastike të Belle Hassan të cila mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga