LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Joshëse me një trup perfekt/ Fotot më fantastike të Harley Brash

12 Gusht 2020, 07:34, Lifestyle CNA
Joshëse me një trup perfekt/ Fotot më fantastike të Harley

Harley Brash është e njohur si yll televizioni. Harley ka qenë pjesë e reality shoët Love Islands. Ajo është gjithashtu modele dhe rekalmon shumë brande të njohura dhe kompani si Oh Polly dhe Pretty Little Thing.

Harley është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ka një numër të madh ndjekësish. Modelja ka një trup perfekt dhe nuk nguron ta reklamojë teksa pozon me bikini minimaliste.

Bjondina e Love Islands është gjithashtu një blogere dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga udhëtimet dhe pushimet në vende të ndryshme. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të saj që mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga