LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Po e pres me padurim”/ Endri Prifti zbulon detaje të reja të hitit të radhës

12 Gusht 2020, 08:41, Lifestyle CNA
“Po e pres me padurim”/ Endri Prifti zbulon detaje të reja

Pas super hitit ?Digje Sonte?, ditën e sotme, Endri dhe Stefi Prifti do të publikojnë projektin e tyre më të ri muzikor, që titullohet ?Ajajaj?.

Kënga pritet të publikohet pasditen e sotme në orën 18:00 dhe nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, vëllezërit korçarë kanë zbuluar disa detaje të reja.

Kënga do të jetë super ritmike madje artistët kanë zbuluar se do të jetë një bashkëpunim shqiptaro -spanjoll. Personazhet ata kanë preferuar t?i mbajnë surprizë deri në momentin që do të publikohet kënga.

?Sot, e Merkure dt 12 Gusht!Nje dite e bekuar, si te gjitha ditet e vitit ?Per ne ka nje ndryshim te vockel kjo dite…! Ne oren 18:00 ? postojme ne youtube kengen dhe klipin tone te ri ?Ajajaj?, nje bashkepunim shqiptaro – spanjoll ?????? ?? Personazhet do i le surprize deri ne momentin e fundit ?Ajo qe mund te them me siguri te plote artistike eshte, se kenga do ju gezoje, do ju beje te kerceni dhe padyshim do ju emocionoje. Edhe une vete jam ne pritje me padurim! ??, shkruhet në postimin e tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga