LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fero ironizon keqazi Robert Berishën: Në kohë pandemie e ul pazarin në 215 euro

12 Gusht 2020, 08:28, Lifestyle CNA
Fero ironizon keqazi Robert Berishën: Në kohë pandemie e ul

Reperi Fero, së fundi ka ironizuar Robert Berishën ku ka bërë një sërë postimesh ku tallet me tarifat e koncerteve të Robertit, pasi një fans i shkroi Feros se këngëtari kishte kënguar për 400 euro në një festë në shtëpinë e tij.

Fero ka mbajtur inatin e një deklaratë të vjetër të Robertit, i cili i vënë përballë zgjedhjeve mes Flori Mumajesit dhe Feros, u iu drejtua Eneda Tarifës duke i thënë: ?Këtë mundesh edhe me adoptu me bë çun, i ka 13 vjet?.

Me sa duket kjo deklaratë për moshën e tij, nuk është pritur mirë nga reperi Fero, i cili shprehet se tani që është periudhë pandemie, Roberti mund ta ulë pazarin në 215 euro.

?Tash për COVID 19 o ngjendje me ardh me 215 euro per 4 data koncerte apo ahengje. Ky është emri juaj i ri ROBELTI?.

Një ndjekës i kishte bërë replikë në një nga postimet dhe i thotë se për ahengje familjare, Roberti i kishte shkuar për 400 euro.

Lajmet e fundit nga