LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aurela Gaçes i ndodh e papritura: "Shpresoj të komunikojmë së shpejti"

12 Gusht 2020, 11:16, Lifestyle CNA
Aurela Gaçes i ndodh e papritura: "Shpresoj të komunikojmë

Këngëtarja Aurela Gaçe ditën e sotme ka njoftuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale se faqja e saj në Facebook është hakuar.

Artistja është shprehur se po bëhen përpjekje për ta rikhyer sërish fanpage-in e saj. Gjithashtu nuk ka lënë pa falenderuar të gjithë fansat e saj të cilët e kanë ndjekur për më shumë se 10 vjet që nga krijimi i faqes.

Me shpresën se do të rimarrë sërish faqen ajo shkruan: Të dashur miq, ndjekës të faqes sime të verifikuar në Facebook Fanpage!.

Ju bëj me dije se faqja është marrë nga hackers. ?Po përpiqemi ta marrim mbas. Faleminderit secilit që më ka ndjekur në atë faqe prej mëse 10 vjetësh duke u bërë më shumë se 700 mijë zemra. Shpresoj të komunikojmë së shpejti përsëri nëtë njëjtën faqe Fanpage#aurelagace.?

Ndërkohë Aurela po shijon suksesin e këngës Lento Lento e cila shtë përlqyer masvishit nga publiku dhe është bërë virale edhe në aplikacionin e famshëm Tik Tok ku me mijëra fansa I kanë dërguar videot e tyre duke kërcyer në ritmet e këngës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga