LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Pa filtra dhe pa grim”/ Moderatorja e sportit ndan foto me bikini nga pushimet

12 Gusht 2020, 09:09, Lifestyle CNA
“Pa filtra dhe pa grim”/ Moderatorja e sportit ndan foto me bikini

Moderatorja seksi e sportit Eva Murati, i ka mahnitur të gjithë teksa ka publikuar disa foto ku shfaqet pa grim dhe pa filtra.

Eva, ndryshe nga shumë persoanzhe të tjerë ka preferuar të pozojë sa më natyrale dhe duket vërtetë fantastike.

?Pa filtra, pa makeup. Pa e vrarë mendjen për botën. Thjesht duke shijuar ditën time të fundit në plazh?, shkruan moderatorja e njohur.

 

 

 

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on


Menjëherë pas publikimit të fotove ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese.

Kujtojmë se Eva prej një kohe shumë të gjatë është tërhequr nga televizioni duke u fokusuar në pasionin e saj për aktrimin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga