LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Dafina Zeqiri shtang fansat/ Bën veprimin e papritur

12 Gusht 2020, 09:32, Lifestyle CNA
FOTOT-Dafina Zeqiri shtang fansat/ Bën veprimin e papritur

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalet së suprizuari. Pas hiteve të publikuara pak javë më parë, duket se po përgatit diçka shumë të madhe.

Këngëtarja ka fshirë të gjitha postimet e saj në Instagram, dhe ka lënë vetëm një post, ku shfaqet e veshur nuse e mbuluar me shami të kuqe.

Me siguri po përgatitet për një super hit dhe fansat mezi po e presin. Në komentet krahas fotos tërheq vëmendjen komenti i ish të dashurit të saj, Dj Geek, i cili i shkruan “Nusja më e bukur.”

Nuk e dimë nëse ka një rikthim mes çiftit por në rrjetet sociale dhe mediat rozë po aludohet se dyshja janë sërish bashkë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga