LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne mëson të vërtetën

3 Gusht 2020, 08:13, Lifestyle CNA
Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/

Nazan bashkëpunon me Nerimanin në mënyrë që ajo ta mbajë të fshehtë sekretin. Neriman vendos ta dërgojë Xhemren në një tjetër jetimore. Selen i ofron një shumë të majme Kaderit që të ndajë Gynejin nga Songyli.

A do pranojë Kader? Kemal arratiset nga burgu dhe tenton sërish të përdhunojë Ejlylin. A do mund të shpëtojë ajo? Feride vendos të ndihmojë vajzat dhe rikthehet në jetimore. Defne mëson një të vërtetë tronditëse

. Banu përfundon në spital gjatë shtatzënisë. Kader mëson çfarë plani ka nëna e saj për beben. Defne bën një plan të tmerrshëm duke menduar se Xhemre do t?i tregojë të gjithëve se ajo është e birësuar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga