LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Pak ditë pas lindjes/ Klea Huta dhe Krid kthehen në shtëpi ku i pret surpriza

8 Qershor 2020, 10:01, Lifestyle CNA
FOTO-Pak ditë pas lindjes/ Klea Huta dhe Krid kthehen në shtëpi

Vetëm pak ditë më parë, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta solli në jetë djalin e saj Krid.

Huta publikoi një foto teksa kishte kapur dorën e të voglit të saj ku falenderonte të gjithë ata që e mbështetën dhe asistuan në lindjen e saj.

Sot, Klea dhe vogëlushi Krid  kanë dalë nga spitali dhe i vogli ka shkuar në shtëpinë e tij për herë të parë ku dhe kanë marrë një surprizë mjaft të bukur.

Një tortë ku të voglit i urohet mirëseardhja dhe në të shkruhet ?Mirë se erdhe në shtëpi bebushi Krid?.

Këngëtarja tregoi se lindja kishte ndodhur në mënyrë natyrale ashtu siç ajo kishte ëndërruar gjithnjë.

Në salllën e lindjes ka qenë i pranishëm dhe Elgiti, i cili ka përjetuar emocione njësoj si Klea për ardhjen në jetë të djalit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga