LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk më ecin punët në dashuri”/ Bebe Rexha zbulon “fajtorin”

7 Qershor 2020, 13:48, Lifestyle CNA
“Nuk më ecin punët në dashuri”/ Bebe Rexha zbulon

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha ka folur për herë të parë rreth çështjeve të zemrës. Bukuroshja me origjinë shqiptare nuk është përfolur shumë për lidhjet e saj të dashurisë.

Në një intervistë për ?Healthy? ka folur për jetën e saj sentimentale dhe ka treguar se për momentin është single dhe nuk i pëlqen askush.

Bebe tha se e di shumë mirë se pse nuk i kanë ecur lidhjet e dashurisë dhe për këtë arsye ?fajëson? famën e saj.

?Është e vështirë. Unë mendoj se të qenurit e famshme i ka frikësuar shumë meshkuj. Shumë herë, ata duan një vajzë që është e butë dhe e rezervuar dhe kjo nuk jam unë. Unë nuk kam filtër. Do të them atë që dua. Nuk kam kohë për drama?, është shprehur për këngëtarja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga