LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Moderatorja e sportit provokon sërish/ Ndez Instagramin me pozat e saj

7 Qershor 2020, 12:06, Lifestyle CNA
FOTOT-Moderatorja e sportit provokon sërish/ Ndez Instagramin me pozat e

Leila Kraja është kthyer në një nga moderatoret më të komentuara në mediat rozë.

Bukuroshja e ekranit ka nisur pushimet verore dhe nuk nguron së treguari linjat e saj perfekte me bikini.

Së fundi Leila ka publikuar në Instagramin e saj disa foto ku shfaqet me rroba banjo duke dhuruar poza mjaft joshëse.

Teksa pozon me fytyrën nga dielli dhe trupin që tashmë ka marrë ngjyrën çokollatë, Leila ka ndezur rrjetin nga komentet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga