LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja më e nxehtë e Instagramit/ Fotot më s*ksi të Sophia Gumina

7 Qershor 2020, 08:13, Lifestyle CNA
Modelja më e nxehtë e Instagramit/ Fotot më s*ksi të Sophia

Sophia Marie Gumina është një influencuese shumë e ndjekur në rrjete sociale. Ajo është bërë e njohur falë formave të saj dhe fotove tejet seksi.

Sophia nuk nguron të ekspozojë linjat e saj si dhe t?iu dhurojë ndjekësve poza mjaft tunduese. Mediat shpesh herë shkruajnë për të se është perfekte si një skulpturë dhe e nxehtë si djalli.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga