LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mesude merr vendimin shokues/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë javën e ardhshme në serialin “Lule të vetmuara”

7 Qershor 2020, 11:19, Lifestyle CNA
Mesude merr vendimin shokues/ Zbuloni se çfarë do të

Gynej mëson të vërtetën rreth lidhjes mes babait të tij dhe Banusë. Ai zhgënjehet shumë kur mëson se Songyl ishte në dijeni të lidhjes dhe vendos të ndahet. Bashkëshortja e Ekremit kërkon divorcin pasi mëson për tradhtinë e bashkëshortit të sa.

Ky vendim i jep shpresë Banus. Songyl vihet në një zgjedhje të vështirë mes Gynejit dhe Kaderit. Mesude pasi kupton fytyrën e vërtetë të Kemalit vendos të ndahet nga ai.

Por ky i fundit nuk pranon dhe vendos t?ja vështirësojë jetën. Ejlyl mëson se Nazan ka parë gjithçka kur Kemal tentoi ta përdhunonte.

Ajo vendos të përballë të ëmën me fakte. Kemal kur e mëson këtë shantazhon Nazanin që të mos tregojë. Mesude e vendosur midis Kemalit dhe Ejlylit, merr një vendim që do i shokojë të gjithë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga