LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Modelja me të pasmet më bombastike/ Fotot më përvëluese të Sommer Ray

8 Qershor 2020, 07:16, Lifestyle CNA
Modelja me të pasmet më bombastike/ Fotot më përvëluese

Modelja 21-vjeçare, Sommer Ray njihet për fotot e saj provokuese ku ekspozon format seksi dhe tepër të nxehta.

Ajo po i ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës, dhe është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, tashmë edhe si blogere.

Format e saj bombastike janë bërë tepër të ?njohura? në Instagram ku është cilësuar edhe si modelja me të pasmet më seksi në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde numëron plot 24.8 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktiv me komente dhe pëlqime.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga