LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Publikohen pamjet/ Brenda festës luksoze të Armina Mevlanit

8 Qershor 2020, 09:02, Lifestyle CNA
VIDEO-Publikohen pamjet/ Brenda festës luksoze të Armina Mevlanit

Dy ditë më parë, blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani festoi 29 vjetorin e saj të lindjes. Blogerja ka festuar mes miqve më të afërt dhe familjarëve në festë private në shtëpinë e saj.

Nga pamjet e publikuara nga vetë blogerja në Instastory, ajo e ka shndërruar oborrin e shtëpisë në një ambient të vërtetë festiv.

?Moroco në shtëpinë time?, shkruan Armina në njërën prej videove ku tregon tavolinën e zbukuruar me lule dhe mabientin rreth e rrotull gjithashtu të zbukuruar.

Armina duket se e ka shijuar në maksimum këtë ditë të veçantë dhe shfaqet duke kërcyer bellydance.

E veshur me një fustan të kaltër, Armina dukej super në formë dhe shkëlqente.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga